اخبار استان خراسان رضوی

سرهنگی که در صف نانوایی برای گرفتن نان بدون نوبت دعوا به راه انداخت، قلابی از آب درآمد

متهم: از چندماه قبل این لباس‌های فرم نیروی انتظامی را از چهارراه لشکر خریدم، چون می‌دانستم مردم احترام خاصی برای نیروی انتظامی قائل هستند.

وقتی ماموران کلانتری از مرد مذکور تقاضای کارت شناسایی کردند، او مدعی شد از نیروی دریایی ارتش به یگان پلیس آگاهی مشهد (استان خراسان رضوی) منتقل شده و در عین حال کارت شناسایی معلولیت خود را به افسران فراجا ارائه داد. همین موضوع کافی بود که نیرو‌های انتظامی او را بازداشت کنند.


به گزارش صدای ایران، روزنامه خراسان نوشت: این مرد که خود را «هادی-ر» معرفی می‌کرد، درباره جعل عنوان افسران ارشد نیروی انتظامی وسوءاستفاده از لباس‌های فرم این سازمان گفت:می ترسیدم به خاطر معلولیتی که از ناحیه پا دارم از برخی مردم کتک بخورم به همین خاطر از چندماه قبل این لباس‌های فرم نیروی انتظامی را از چهارراه لشکر خریدم، چون می‌دانستم مردم احترام خاصی برای نیروی انتظامی قائل هستند و مورد توجه قرارمی گیرند.

این اظهارات در حالی بیان شد که همسر متهم به افسران دایره تجسس کلانتری گفت: همسرم هر بار که قصد داشت کار‌های اداری و شخصی خودش را انجام دهد، این لباس‌ها را بر تن می‌کرد و از خانه بیرون می‌رفت. در صف نانوایی هم به همین دلیل سر و صدا به راه انداخت چرا که قصد داشت بدون نوبت از نانوایی نان بگیرد، اما متصدی نانوایی از او خواسته بود تا مانند دیگران نوبت را رعایت کند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا